Modellflytreffet på Klanten vel i havn

Modellflytreffet samlet mange fremmøtte modellflygere og andre som var interesert i modellflyging. Oddgeir og Kjell Arne skola med klubbens nyinnkjøte skolefly 2 dager til ende med nye folk som var interesert i modellflyging.  På lørdag var det samlet 26 modellfly mens det på søndag kom 35 modellfly og 4 helikopter i det fine været. Vi prøver på et nytt treff senere så følg med på nettsiden

Viser ellers til bilder

 Trykk på bildene for større utgave

KOK flyr forbi med sin glider mens Torstein speider etter sitt fly der oppe, Kjell Arne står bak å flyr

Verkstedet er nå omgjort til modellflyhangarKonsentrerte er dem

Vi har bra hangar                Konsentrerte er di             oversikt
Elev-inst-konsul           Mekking det hører med       I take off kø